Meie tooted ja teenused

 • Valgustähed

  Valgustähti on võimalik valmistada kas ette- või tahavalgustavaid, aga samas ka ette- ja tahavalgustavaid korraga. Korpuseid valmistame alumiiniumist, roostevabast või eriplastikust. Valgusallikatena kasutame LED valgusteid/mooduleid. Valgustähtede esi- ja tagapinnad lõigatakse välja CNC freespingil. Korpused pulbervärvitakse. Valgustläbilaskvateks pindadeks kasutame pleksiklaasi (kirgas, opaal või värviline). Erikujundusel kaetakse esipind valgusreklaamkilega.

 • Valguskastid

  Valguskaste valmistame spetsiaalsest alumiiniumprofiilist. Profiilid on erineva suurusega ning on mõeldud kas ühepoolseks või kahepoolseks kasutamiseks. Valguskastide valgusallikateks kasutame luminofoorlampe või LED valgusteid/mooduleid. Esipinnaks on opaalklaas, mis on kaetud spetsiaalse valgusreklaamkilega. Suuremaid valguskaste teostame alumiinium nelikanttorudest, mille esipinnaks kasutame PVC valgustläbilaskvat kangast. Küljed katame alumiiniumlehest painutatud plekki. Vajadusel valguskast pulbervärvitakse.

 • Digitaaltrükk

  Toodame ja töötleme laiformaattrükiseid, mis on mõeldud kestma kaua. Prinditavateks materjalideks kasutame PVC kangast, valguskangast, kleebiskilesid, perfokilesid, autokilesid, valgustläbilaskvaidkilesid jne.

 • Freesimine ja graveerimine

  Graveerime ja freesime erinevaid materjale: alumiiniumi, messingut, PVC-plaste, akrüülklaasi, puitu, MDFi, vineeri, penoplasti ning mitmekihilisi graveerimisplastikuid.

 • Kleebisreklaam

  Kujundame ja valmistame kleebisreklaame sõidukitele, valguskastidele, PVC-tahvlitele, klaasidele, bänneritele jne. Materjalina kasutame erineva otstarbega kleebiskilesid tuntud firmadelt nagu 3M, Avery jne.

 • Mahulised tähed

  Mahulisi tähti on võimalik valmistada PVCst, MDFst, erinevatest metallidest, pleksiklaasist jne. Vajadusel tähed pulbervärvitakse või kiletatakse. Mahulisi tähti on võimalik valgustada eemalt prožektoritega. Paigaldusel kasutame liimi, spetsiaalseid siine või distantskruve.

 • Majajuhid, sildid ja viidad

  Valmistame majajuhte, silte, viitasid ja reklaamtahvleid siseruumidesse ning õue. Nende valmistamiseks kasutame erinevaid alumiiniumprofiile, metallkonstruktsioone, kangaid jne. Vastavalt kujundusele/disainile pulbervärvime, kiletame, graveerime jne.

 • Metallkonstruktsioonid

  Valmistame ebatüüpilise kuju ja igasuguse keerukusastmega metallkostruktsioone, harilikult tellija jooniste järgi. Juhul, kui joonised puuduvad ja projekti konstruktsioon tuleb alles välja arvestada, teevad meie projekteerijad kogu vajaliku töö. Personali mitme aastane kogemus võimaldab kvaliteetselt ja kiiresti valmistada metallkonstruktsioone ehituse, reklaamtoodete jpm tarbeks. Oleme võimelised keevitama terast, alumiiniumi ning roostevaba.

Võta meiega ühendust!

Sonne Design OÜ

E-post: info@sonne.ee
Telefon: +372 50 55 019
Liivalao 14, 11216 Tallinn

Kirjuta meile