LED valgustid on kuni -90% ökonoomsemad

LED valgustid töötavad laitmatult keskmiselt 10-15 aastat. Tänu sellele on lisaks madalale energiatarbele võiduks ka pea olematud hoolduskulud.

Sonne Design OÜ on Bergmnen® LED valgustite ametlik edasimüüja ning sertifitseeritud paigaldaja. Pakume LED valgustitele ülemineku täisteenust korteriühistustele, tootmis- ja büroohoonetele ning teistele asutustele alates projekti kaardistusest kuni reaalse teostuseni.

Tänaseks on LED valgustite hind langenud ca 50%. Mõistetavatel põhjustel on aina rohkem asutusi üle kogu maailma hakanud traditsioonilisi valgusteid välja vahetama LED tehnoloogia vastu.

Vähem kulusid

BERGMEN® LED valgustid vähendavad elektrikulu valgusele kuni -90%. BERGMEN® LED valgustite keskmine eluiga on 30-50 tuhat tundi. Võrdluseks: hõõgniitpirni keskmine eluiga on 1000 tundi ja säästupirnil 3000 tundi.

Kui LED valgusteid kasutatada keskmiselt kaheksa tundi ööpäevas, on laitmatu tööiga 10-15 aastat. Valgustite läbipõlemisest saab nõnda haruharv juhus. Kui valgustitele pääseb ligi vaid tõstukiga või lahtimonteerimisega, on hoolduskulude kokkuhoid märkimisväärne.

Sonne meeskond pakub BERGMEN® LED valgustitele ja paigaldusele 5 aastat garantiid. Olenevalt spetsiifikast, tasub investeering end riskivabalt ära juba 1-2 aasta jooksul.

Rohkem valgust

BERGMEN® LED valgustid on kiirelt sisse ja välja lülitatavad. Näiteks luminofoor- ja gaasilahenduslambid vajavad täieliku valgustugevuse saavutamiseks kuni mitu minutit. BERGMEN® LED tehnoloogia saavutab kohe maksimaalse heleduse.

Samuti puudub LED valgustite sisse- ja väljalülitamisel eraldi elektrikulu nagu seda on paljudel traditsioonilistel lahendustel. LED tehnoloogia võimaldab valgustugevust reguleerida vastavalt vajadusele. Kui valgusvoogu vähendada 50% kaasneb sellega tarbitava võimsuse vähenemine kesmiselt 40%.

Sonne meeskond saab soovi korral tarnida ja paigaldada ka siniseid, rohelisi või muudes värvitoonides LED valgusteid. BERGMEN® on turu üks mitmekesisemaid LED lahenduste pakkujaid. Seetõttu saame täita ka kõige spetsiifilisemad ja nõudlikumad tellimused.

Keskkonnasõbralik

BERGMEN® LED valgustid on laitmatu kvaliteediga ning vastavad kõikidele Euroopa Liidus nõutud turvalisuse ja keskkonnakaitselistele direktiividele.

LED tehnoloogia ei sisalda elavhõbedat, pliid ega mürgiseid gaase. BERGMEN® LED valgustid ei erita inimesele kahjulikke UV ja IR kiirgust. Juhul kui valgusti saab vigastada, ei kaasne sellega ohtu keskkonnale ja inimestele.

Suurim hüve mida LED tehnoloogia keskkonnale pakub on siiski energiatarbe ja lühikese elueaga tarvikute tarbimise oluline vähendamine. See on ju suurepärane.

Võta meiega ühendust!

Sonne Design OÜ

E-post: info@sonne.ee
Telefon: +372 50 55 019
Liivalao 14, 11216 Tallinn

Kirjuta meile